Код товару:
97775317
Виробники
GRUNDFOS
Наявність:
Є в наявності
20992грн.
Акції, знижки, подарунки
Гарантія від виробника

Каналізаційна насосна установка GRUNDFOS SOLOLIFT2 C-3 (97775317) застосовується у разі, коли неможливо або невиправдано дорого відводити стічні води самопливом від приладів, встановлених нижче рівня колектора, або неможливо змонтувати систему під нахилом у разі реконструкції чи модернізації, Вам допоможе насосна установка Grundfos Sololift2.

За допомогою насосних установок для водовідведення та каналізації Grundfos Sololift2 легко створити стік для будь-якого сантехнічного обладнання, встановленого нижче рівня каналізації або далеко від самопливної каналізаційної труби.

GRUNDFOS пропонує п'ять різних типів установки SOLOLIFT2 для різного застосування, різних способів монтажу та приєднання патрубків.

  1. Grundfos Sololift2 WC-3 (97775315)
  2. Grundfos Sololift2 WC-1 (97775314)
  3. Grundfos Sololift2 D-2 (97775318)
  4. Grundfos Sololift2 CWC-3 (97775316)
  5. Grundfos Sololift2 C-3 (97775317).

SOLOLIFT2 можна використовувати для облаштування санвузлів, ванних кімнат, душових, раковин.

До найбільш вагомих переваг монтажу Grundfos Sololift2 C-3 можна віднести:

  • Встановлених нижче рівня каналізації або далеко від головного стояка, звідки вода не може відводитися в каналізацію самопливом, наприклад, у підвалі або на горищі;
  • Якщо немає можливості змонтувати систему під нахилом;
  • У заміських будинках та дачах;
  • У разі реконструкції чи модернізації в офісах та інших комерційних будинках для обмеженої кількості користувачів.
  • Насосна установка Grundfos Sololift2 C-3 має вхід для підключення пральних машин і посудомийних машинок (максимум 90°C), а також три входи для підключення додаткових приладів, наприклад душової кабіни, раковини та біде.

Grundfos Sololift2 C-3 – малогабаритна, повністю укомплектована і готова до монтажу каналізаційна насосна установка для перекачування господарсько-побутових стічних вод (без фекалій) від тих приміщень у приватних будинках, від яких стічні води не можна спрямувати в каналізацію самопливом, душових кабінок, умивальників, ванн, пральних машин (максимум 90°C) і посудомийних машинок в напівпідвальних приміщеннях нижче рівня каналізації у зв'язку з ремонтом або модернізацією існуючих будівель, коли їх місце розташування може бути на відстані від головного каналізаційного стояка настільки і недостатньо встановити природний нахил. 

Sololift2 C-3 підходить для установки під умивальником, або особливо підходить для монтажу в обмеженому просторі в конструкціях біля стін і вбудованих шаф. Низькі рівні вмикання/вимикання підходять навіть у разі використання з душовим піддоном. 

Основні переваги каналізаційної насосної установці GRUNDFOS SOLOLIFT2 C-3:

  • Компактна каналізаційна насосна установка укомплектована кабелем зі штекером.
  • Горизонтальним або вертикальним підключенням напірного патрубка із кількома перехідниками для труб діаметром Ø22-40 мм
  • Вбудованим зворотним клапаном
  • Електродвигуном «сухого виконання», з високим ККД, зокрема тепловий захист, реле рівня і контролер
  • З'єднувальні патрубки-ексцентриками (регульованими за висотою) труб діаметром Ø36 або 40
  • Мають можливість ручного захисту від засмічення і окремим дренажним підключенням для обслуговування
  • Випускним клапаном із захистом від переливання
  • Вушками для фіксації та монтажу.
  • Конструкція установки відповідно до стандарту EN12050-2, з унікальними властивостями, швидкий монтаж, тривалий строк експлуатації й просте очищення. 
  • Примітка: Напірний патрубок може підключатися вертикально або горизонтально.
  • Вертикальна установка залежить від системи.

Рідина для каналізаційної насосної установки GRUNDFOS SOLOLIFT2 C-3:

  • Діапазон температури рідини: 0 .. 75 °C
  • Щільність: 998,2 кг/м³

Матеріали в каналізаційної насосної установці GRUNDFOS SOLOLIFT2 C-3:

  • Корпус насоса - Композит
  • Робоче колесо - Polymer - PA
  • Резервуар - Пластиковий

Монтаж каналізаційної насосної установки GRUNDFOS SOLOLIFT2 C-3:

  • Діапазон температури довкілля - 0 .. 40 °C
  • Тип вхідного з'єднання - Гладка труба
  • Тип вихідного з'єднання - Гладка труба
  • Розмір всмоктувального патрубка - 32/36/40, 36/40/50
  • Розміри напірного патрубка - 22/25/28/32/36/40
  • Номінальний тиск підключення - PN 1,5
  • Кількість дротів - 3X0,75MM2

Дані електрообладнання каналізаційної насосної установки GRUNDFOS SOLOLIFT2 C-3:

  • Споживана потужність P1 - 640 Вт
  • Номінальна потужність P2 - 0,42 кВт
  • Частота мережевого живлення - 50 Гц
  • Номінальна напруга - 1 x 220-240 В
  • Номінальний струм - 3,1 А
  • Cos phi – коефіцієнт потужності - 0,9
  • Кількість полюсів - 2
  • Клас захисту (IEC 34-5) - IP44
  • Клас ізоляції (IEC 85) - F
  • Тип кабелю живлення - H05VV-F-3G
  • Довжина кабелю живлення - 1,2 м
  • Вилка - SCHUKO

Технічні дані каналізаційної насосної установки GRUNDFOS SOLOLIFT2 C-3:

  • Номер - 97775317
  • Швидкість насоса, за яку розраховані його характеристики - 2800 об./хв
  • Номінальна витрата - 1.7 л/с
  • Максимальна витрата - 3,4 л/с
  • Номінальний напір -5,95 м
  • Тип робочого вікна - VORTEX
  • Максимальні частини - 10 мм
  • Сертифікати - CE, SEPRO, CHROHS, MORO, AAA
  • Допуски на робочі характеристики - ISO9906:2012 3B
  • Номінальний об'єм - 6 л
  • Номер митного тарифу - 8413702100
  • Екологічні допуски - WEEE
  • Вага нетто - 7,75 кг
  • Вага брутто - 9,3 кг
  • Гарантія - 2 роки



Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо:

  • він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд
  • споживчі властивості
  • пломби, ярлики
  • розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості Закон України «Про захист прав споживачів»


Схожі товари
Каналізаційна насосна установка GRUNDFOS SOLOLIFT2 MC-1 (97775314)
Каналізаційна насосна установка GRUNDFOS SOLOLIFT2 MC-1 (97775314) застосовується у випадку, коли не..
18432грн.
Каналізаційна насосна установка Grundfos SOLOLIFT2 CWC-3 (97775316)
Каналізаційна насосна установка Grundfos SOLOLIFT2 CWC-3 (97775316) застосовується у випадку, коли н..
23040грн.
Безкоштовна доставка!
Станція каналізаційна автоматична LEO 600Вт (776912)
Станція каналізаційна автоматична LEO 600Вт (776912)
Станція каналізаційна автоматична LEO 3.0 WC-600A 0.6кВт Hmax 8.5м Qmax 110л/хв (776912) з насосом і..
14925грн.
Безкоштовна доставка!
KWC-100
Каналізаційна установка KOER KWC-100 600 Вт
Каналізаційна установка KOER KWC-100 600 Вт
Каналізаційна побутова установка KOER KWC-100 600 Вт призначена для забезпечення стоку із сантехніч..
6530грн.
Онлайн курсы IT