Фольгований мат для сухої теплої підлоги AlfaMix Basic 30 мм – це наступний етап розвитку легких систем водяної теплої підлоги. Основою системи є універсальний елемент зі спеціальним профілем, який забезпечує ефективний відбір тепла від контуру теплої підлоги і наступну передачу безпосередньо під чистове покриття, 100% поверхні підлоги покрито робочою поверхнею.
Елемент для теплої підлоги Basic поєднує в собі шар теплоізоляції, який перешкоджає втрати тепла вниз, і теплопередавальний шар з алюмінію.
Основа фольгованого мата Basic 30мм - е сктрудованние полістирольні плити, покриті алюмінієм. Пази плит Basic мають форму замка і перешкоджає виходу труби з поглиблень в результаті теплових розширень.
Алюміній розподіляє і передає тепло приміщенню, а полістирольні плити являє собою конструкційну основу, а також шар теплоізоляції і служать для запобігання втрат тепла в грунт або будівельну конструкцію.
Застосування фольгованих матів для сухих теплих підлог AlfaMix Basic:
Легкі безбетонні системи не вимагають стяжок, тому широко застосовуються у випадках: коли обмежена висота приміщень, обмежене навантаження на перекриття, пристрої бетонної стяжки неможливо через особливості об'єкта, при реконструкції старої системи, також система оптимальна для монтажу під ламінат і паркетну дошку.
Монтаж фольгованих матів для сухих теплих підлог AlfaMix Basic:
- На бетонну підлогу блоки монтуються за допомогою клей цементу, на OSB і дошки клій-піною або дюбелями.
- Труба прокладається в пазах без спеціальних скоб, стрічок і т. п (рекомендується PERT або PEX-a) в пази блоків.
- Ламінат і паркетна дошка монтуються безпосередньо на поверхню сухої теплої підлоги
- Перед монтажем керамічної плитки обробити поверхню сухих підлог ґрунтовкою Mapei Eco Prim і вкладати плитку безпосередньо за допомогою клей-цементу Mapei Kerabond T замішаному на полімерній суміші Mapei Isolastic, облаштування стяжки взагалі не потрібно.
- Якщо плитка форматом більше ніж 60х60, або менше ніж 25х25 і 30х10 то бажано монтувати в шар клей-цементу також армуюуче полотно Mapei Mapetex SEL.
Переваги фольгованих матів для сухих теплих підлог AlfaMix Basic:
- Висока потужність системи вже при + 40С на подачі
- Швидкість розігріву 20 хвилин
- Товщина від 20-30-50 мм
- Легкий монтаж
- Витримує навантаження до 200 кг / м2
Технічні дані фольгованої підкладки для сухих теплих підлог AlfaMix Basic:
- Коефіцієнт теплопровідності плити λ [Вт / м × K)] 0,036
- Товщина: 30мм, 50мм
- Експлуатаційна площа (м2 / плити) 0, 65м2
- Експлуатаційні розміри ширина / довжина (мм) 540х1200
- Крок: 150мм для труб 16мм, 190мм для труб 20мм
- Маса матеріалу (без структури цільового статі) в розрахунку на 1 м2 площі [кг]: 4,30 (для товщини 30 мм), 4,8 (для товщини 50 мм)
Додаткова комплектація сухого теплого полу AlfaMix Basic:

Немає відгуків про цей товар.
Немає запитань про цей товар.
Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.
Обмін товару належної якості провадиться, якщо:
- він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд
- споживчі властивості
- пломби, ярлики
- розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості Закон України «Про захист прав споживачів»
