Електричний нагрівальний Тен DRAZICE TJ 6/4" 2 кВт із запобіжним термостатом та охолоджувальною частиною з гвинтовим кріпленням, придатний як допоміжний нагрів для резервуарів гарячої води з термостатом для версій S та версій E із зовнішнім контролем температури.
Ви можете перевірити можливість використання Тенів TJ 6/4'' в окремих типах і обсягах обігрівачів Drazice в таблиці використання, яку можна завантажити.
Основні переваги блок тенів серії TJ 6/4“ із підключеною охолоджувальною частиною.
- Детальніше про нагрівальний Тен TJ 6/4''
- Підключається до різьбового гнізда G 6/4''
- Потужність ТЕНу можна вибрати в діапазоні 2-9 кВт
- Підключення 230 В або 400 В
- Термостат із зовнішнім керуванням дозволяє безперервно регулювати температуру 5-74 °C
- Використання в якості додаткового опалення обігрівачів серії NTR/NTRR, переважно при підключенні до геліосистеми
- Агрегат можна використовувати для нагріву води в інших пристроях, якщо дотримуватися принципів, наведених у посібнику користувача
- Версія «S» управляється зовнішнім контролером (контактор вбудований).
- Версія «E» управляється електронним керуванням


Немає відгуків про цей товар.
Немає запитань про цей товар.
Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.
Обмін товару належної якості провадиться, якщо:
- він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд
- споживчі властивості
- пломби, ярлики
- розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості Закон України «Про захист прав споживачів»
